Informujemy, że nasza strona używa cookies, tzw. ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Niepowtarzalne warsztaty

Mamy dla Ciebie propozycję na idealnie spędzony czas. Indywidualnie, z przyjaciółmi, z kimś bliskim! Poczuj radość tworzenia. Warsztaty idealne na stres, jako prezent, czy wieczór panieński!

Nasza pracownia czeka na ciebie! Wszystkie warsztaty ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

Oferujemy:

  1. Koło garncarskie - warsztaty z tworzenia przedmiotów ceramicznych przy użyciu koła garncarskiego. Stworzone przedmioty (2 sztuki) zostają wypalone w naszej pracowni, a uczestnik/uczestniczka otrzymuje je jako prezent podsumowujący warsztaty.
    Minimalny czas trwania warsztatów to: 2 godziny
    Jak niewiele trzeba by poczuć się jak Demi More i Patrick Swayze z filmu "Uwierz w ducha [Ghost]" :) Dla par oferta specjalna - napisz do nas!

  2. Tworzenie porcelany - warsztaty, które są wstępem do pracy z porcelaną tworzoną za pomocą formy ceramicznej. Dużo wiedzy i praktycznych umiejętności. Uczestnik/uczestniczka dowiaduje się jak wygląda proces tworzenia porcelany, jak tworzy się formę, a następie przy użyciu form dostępnych w pracowni sam/a może stworzyć swój pierwszy porcelanowy produkt (2szt).
    Minimalny czas trwania warsztatów to: 2 godziny

  3. Tworzenie biżuterii porcelanowej + zdobienie porcelany - te warsztaty są traktowane jako kontynuacja warsztatów nr2. Uczestnik/uczestniczka ma okazję poznać sposoby zdobienia porcelany i może od razu wykorzystać nowe umiejętności na produktach stworzonych przez samego/samą siebie. Dodatkowo ma okazję stworzyć porcelanowa biżuterię. Minimalny czas trwania warsztatów to: 2 godziny


Cena warsztatów zależna jest od ilości godzin, ilości uczestników, tematyki, a także oczekiwań uczestnika/uczestniczki.
Koszt 1 godziny warsztatowej (60 minut) z jednym uczestnikiem/uczestniczką to 60zł.

Warsztaty ceramiczne to doskonała okazja na prezent walentynkowy dla par, prezent urodzinowy, weselny, a także sposób na nowe niebagatelne hobby.

Zamów Voucher na warsztaty w naszym e-sklepie


Jeżeli chcesz umówić się na warsztaty - skontaktuj się z nami

Podaj ile osób, kiedy i jak długie warsztaty cię interesują, a my się z tobą skontaktujemy i omówimy szczegóły.

Telefonicznie: 880 509 414 (Liliana) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.