Informujemy, że nasza strona używa cookies, tzw. ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

O pracowni

Czym jest Manufaktura Porcelany

Manufaktura porcelany to otwarte studio, gdzie tradycyjny materiał spotyka nowoczesny design i nutę poczucia humoru. 

W naszej pracowni czas mierzony jest obrotami koła garncarskiego, a doby biegną od wypału do wypału. Tworzymy charakterną porcelanę pasującą do nowoczesnych wnętrz oraz ludzi z pasją. Produkujemy unikatowe naczynia i biżuterię. Uczymy bawić się ceramiką. Manufaktura Porcelany to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Krakowa dla miłośników rzeczy niepowtarzalnych.

Musisz zobaczyć naszą porcelanę na żywo i ją pokochać. Zapraszamy do naszej pracowni w Krakowie w sercu pięknego Podgórza (Węgierska 7/2).

Jeżeli chcesz podjąć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu

Ekipa Manufaktury Porcelany

Poznaj dzielną Ekpię Manufaktury Porcelany. Liliana, Basia, Michał oraz ich wierni wolontariusze i pomocnicy!

Liliana

Liliana

Pani Szefowa / Dyrektor Kreatywna

Szefowa Manufaktury Porcelany. Kreacja, pomysły, wykonanie, warsztaty. Trochę nieśmiała przed kamerami ale diabeł przy kole garncarskim. Odlewa, lepi, toczy, szkoli!!!.

View Profile
Michał

Michał

Gościu od wszystkiego

Gościu od wszystkiego. Sprzedaż, marketing, malowanie, szpachlowanie, przykręcanie. Interesuje cię jakakolwiek współpraca z Manufakturą - pisz do Michała!

View Profile
Basia

Basia

Planowanie i koncepcja

Obsługa zakupów online. E-sklepy i komisy. Wie gdzie jaki kurier co i gdzie zanosi. Przyjmuje zamówienia wszystkimi kanałami.

View Profile
Budyń

Budyń

i Przyjaciele

Budyń - maskota firmy oraz szef wiernych i pomocnych wolontariuszy: Kasia, Irena, Megisa, Grzesiu, Paulina, Julia!

View Profile