Informujemy, że nasza strona używa cookies, tzw. ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Łubinowe Wzgórze Eko Resort - porcelanowym szlakiem

Coraz więcej odwiedzamy miejsc, o których pragniemy wam opowiedzieć. Miejsc które łączy wspólny mianownik, czyli pyszne jedzenie i porcelana. Dzisiejszy wpis będzie opowiadał o naszym ostatnim urlopie, który był w miejscu cudownym, jakim jest Łubinowe Wzgórze. Przez właścicieli określane jako Eko Resort, jest miejscem idealnym dla rodziny z dziećmi i zwierzakami w typie psa. Łubinowe Wzgórze, leże na pięknej Lubelszczyźnie tuż przy malowniczej miejscowości Nałęczów. Stylowa willa z kompleksem budynków, rozmieszczony jest na przestronnym wzgórzu. Urządzone starannie i ze smakiem. Żaden element nie kłuje w oczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rodzice mogą skorzystać z wielu miejsc wypoczynku, gdzie można oddać się lekturze, a także gdzie można skorzystać z zabiegów SPA.

Dzieci są jeszcze bardziej rozpieszczane atrakcjami. Te starsze mogą całymi dniami grać w grę terenową (zaprojektowanej przez Pracownię K), która rozciąga się po całym wzgórzu, a jej finał jest w ogromnym wąwozie. Te mniejsze, także mają swój mały wąwóz z przeszkodami, dodatkowo plac zabaw na szczycie wzgórza, a w deszczowe dni pokój zabaw. Wszystko estetyczne, przemyślane i po prostu ładne. Psy mają bezkresne łąki. I to wszystko kilka kroków od głównego budynku.

I teraz to co najważniejsze JEDZENIE. Większość przysmaków jest robiona na miejscu lub u lokalnych gospodyń i gospodarzy. Wędzone sery, wędliny i ryby, pyszne dżemy i konfitury. Poziomki, maliny, jeżyny i wiele innych owoców można jeść prosto z krzaka. Korzystaliśmy z tego bardzo, zachęcani przez samego kucharza.

Śniadania w tym miejscu to śniadania mistrzów. Ogromny wybór. Najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie. Cały czas zastanawialiśmy się, od której godziny kuchnia musi pracować by zdążyć przygotować to wszystko. Śmiało możemy powiedzieć, że kuchnia spisywała się na medal. Nie ważne czy był to obiad wykupiony w pakiecie czy zamówiony z karty – zawsze pyszny i najważniejsze cudownie podany na subtelnej porcelanie. Oczywiście szybko sprawdziliśmy i potwierdzamy - polska porcelana z firmy Lubiana. Jak dobrze wiecie zaczęliśmy ostatnio na to bardzo zwracać uwagę w jakiego typu kubkach i filiżankach pijemy i na jakich talerzach jemy. W Łubinowym Wzgórzu nic nas nie zwiodło. Z czystym sumieniem polecamy wszystkie dania z karty, a w szczególności (tutaj nazwa), które podane jest w pięknym ceramicznym kociołku. Panie kelnerki twierdziły, że to danie dla przynajmniej dwóch osób. Nie dajcie się oszukać, jak raz spróbujecie tej wyśmienitej baraniny to już z nikim się nie podzielicie. O jedzeniu w tym miejscu moglibyśmy się rozpisywać długo, ale i tak nie oddamy tego co czuło nasze podniebienie.

Podsumowując. Wystrój tego miejsca jest rewelacyjny (+1). Kubki z porcelany, talerze z porcelany, filiżanki z porcelany (idealne +1), a na dodatek z Polski, więc kolejne (+1). Jedzenie (+1). Obsługa, której powinniśmy poświęcić osobny wpis, bo była tak rewelacyjna, także (+1). W sumie wychodzi maksymalna ilość 5 gwiazdek. Jednak śmiało możemy przyznać temu miejscu specjalne wyróżnienie. Bo wszystko tu było takie jak być powinno – a nawet lepiej. Polecamy wam Łubinowe Wzgórze. My z pewnością tam wrócimy.