Informujemy, że nasza strona używa cookies, tzw. ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Porcelanowym szlakiem - opinie, recenzje, przygody

Wakacji nadszedł już koniec.

Były to wakacje smaczne i niebanalne. Zobaczyliśmy wiele miejsc, posmakowaliśmy wiele wyśmienitych rzeczy. Nasze zboczenie zawodowe nie pozwala nam obojętnie przejść obok zastawy, na której jadamy. Zawsze oglądamy ją dokładnie i sprawdzamy skąd pochodzi. Przy jednej z tego typu obserwacji Barbara wpadła na genialny pomysł, projekt, myśl -

"A może by tak dzielić się z ludźmi miejscami, gdzie można dobrze i ślicznie zjeść? Bo zazwyczaj dobre nakrycie idzie w parze z dobrym jedzeniem. No i ciekawa jestem ilu restauratorów zwraca uwagę czy i skąd ma porcelanę"

Do dzieła.

Tak więc zapraszamy was wszystkich na niecodzienny cykl, pt.: "Porcelanowym szlakiem", gdzie będziemy opiniować, opisywać i zachwycać się miejscami, które warto odwiedzić. Recenzja będzie subiektywna, ale szczera. Mamy nadzieję, że spodoba wam się nowy cykl, co więcej chcemy byście go z nami tworzyli. Szczegóły wkrótce. Już jutro zapraszamy na pierwszą, premierową opinię restauracji Patataj, mieszczącej się nieopodal Nałęczowa. To tutaj się wszystko (chyba) zaczęło.