Informujemy, że nasza strona używa cookies, tzw. ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Porcelanowe newsy / blog

Coraz więcej odwiedzamy miejsc, o których pragniemy wam opowiedzieć. Miejsc które łączy wspólny mianownik, czyli pyszne jedzenie i porcelana. Dzisiejszy wpis będzie opowiadał o naszym ostatnim urlopie, który był w miejscu cudownym, jakim jest Łubinowe Wzgórze. Przez właścicieli określane jako Eko Resort, jest miejscem idealnym dla rodziny z dziećmi i zwierzakami w typie psa.

Pierwszy premierowy wpis z cyklu "Porcelanowym szlakiem" czas zacząć.

W piękne sierpniowe popołudnie, odwiedziliśmy restaurację Patataj k. Nałęczowa. Przywitał nas piękny ogród z willą skrytą w oddali. Zgodnie z nazwą wszystkie pomieszczenia były pełne tematów związanych z hippiką. Wnętrza liczne poukrywane niczym pokoje starej willi, wypełnione gośćmi, tworzą niezwykły klimat.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż została wydana książka "Polish Culinary Paths". Jest to książka o wspaniałej polskiej kuchni, przeznaczona dla czytelników z Japonii, Korei oraz Chin. Najważniejszą stroną w książce jest strona 109.