Informujemy, że nasza strona używa cookies, tzw. ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Oferujemy dla Ciebie

Unikatowe i niepowtarzalne produkty z porcelany. Zaprojektowane tak by cieszyły oko, a zarazem jak najlepiej spełniały swoje zadanie.

Warsztaty ceramiczne gdzie uczymy jak bawić się ceramiką.

Wynajem pieca, toczka, miejsca w pracowni oraz narzędzi.

Realizację Twojego projektu. Twój pomysł nasze wykonanie.

Zobacz więcej
Warsztaty - foto
Zobacz

Niepowtarzalne warsztaty

Mamy dla Ciebie propozycję na idealnie spędzony czas. Indywidualnie, z przyjaciółmi, z kimś bliskim! Poczuj radość tworzenia. Warsztaty idealne na stres, jako prezent, czy wieczór panieński!

Kubek porcelanowy - foto
Zobacz

Nasze produkty z porcelany

Jeżeli chcesz posiadać unikatowy produkt, który podkreśli twoje wnętrza i wzbogaci codzienną kawę. Trafiłeś idealnie! Kubki porcelanowe, filiżanki porcelanowe. Wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

Wynajem pieca - foto
Zobacz

Wynajem: pieca, koła, miejsca

Dla wszystkich osób, które mają umiejętności, a niestety nie mają możliwości oferujemy opcję wynajmu. W naszej ofercie znajdziecie wynajem: pieca, koła ceramicznego, a także i miejsca w pracowni.

Kim Jesteśmy?

Manufaktura porcelany to otwarte studio, gdzie tradycyjny materiał spotyka nowoczesny design i nutę poczucia humoru. Markę tworzą miłośnicy i pasjonaci tego co ładne, ciekawe i użyteczne. W ich działaniu zawsze wiernie towarzyszy im pies Budyń!

Dowiedz się więcej!
Produkty Manufaktury Porcelany

"Tolles Design und schön das ich diese Porzellan Manufaktur beim spazieren durch Krakau gefunden habe."

Andras Kausch